Theo Tobiasse färglitografi

474636

THEO TOBIASSE (Frankrike, 1927-2012): Komposition, signerad Theo Tobiasse, XV/XV, färglitografi, ca 57x76 cm

Fack 27

Theo Tobiasse färglitografi

Budhistorik (15 bud)
3377538
3381668
3377538
950
3381667
900
3377538
850

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.