Takarmatur 1900-talets andra hälft

474633

TAKLAMPA, aluminium och lackerad plåt, 1900-talets andra hälft, höjd ca 45 cm

Bruksslitage

Belysning, Taklampor

Södra kajen 14, Helsingfors

Budhistorik (1 bud)

Bud EUR
3377907
2017-07-16 22:52:25

2017-07-19 kl 17:00
Slutpris EUR:
2 979 SEK, 341 USD
Utropspris EUR: