Karmstol i rokokostil

474632

KARMSTOL, tidigt 1900-tal, rokokostil, stoppad textilklädd sits, sitthöjd ca 43 cm

Bruksslitage, fläckar

Möbler, Stolar

Rum 3

Karmstol i rokokostil

Budhistorik (3 bud)

3380953
3380751
3380624

Slutpris SEK:
38 EUR, 45 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.