Samling silver

474627

SAMLING SILVER, 5 dlr, bestående av: GEWE bordsset med gräddkanna, sockerskål, sockertång samt bricka, stämplade GEWE, B9 (1952), medföljer gör slev i modell Svensk Spetsig, stämplad I Sundström, N7 (1915), längd slev ca 30, mått bricka ca 21x12 cm, totalvikt ca 684g

Lock med gravyr, visst slitage

Silver

Monter 14

Samling silver

Budhistorik (11 bud)
3380148
3379813
3380147
3379813
1 900
3374276
1 800

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.