Spegel

474619

SPEGEL, förgylld, 1900-tal, genombrutet krön, höjd ca 95, bredd 52 cm

Bruksslitage, vissa skador

Speglar

Rum 16

Spegel

Budhistorik (16 bud)
3381140
3381157
1 400
3381140
3381156
3381140
950

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.