Ljuskrona

474616

LJUSKRONA, 1900-talets mitt, barockstil, mässing behängd med prismor, ljusarmar med glödlampshållare, höjd ca 65, diameter 45 cm

Bruksslitage, vissa skador, somliga prismor saknas

Belysning, Ljuskronor

Rum 15

Ljuskrona

Budhistorik (4 bud)

3379842
3379521
600
3376550
3373355

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK: