Serveringsvagn sommar

474609

SERVERINGSVAGN, 1900-talets andra hälft, metall, plast och laminat, höjd ca 66, 60x40 cm

Visst slitage

Möbler, Övriga möbler, Specialauktion

Hylla 3

Serveringsvagn sommar

Budhistorik (12 bud)
3374988
1 400
3381628
1 300
3374988
3381625
3374988

Slutpris SEK:
1 400
141 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.