Bordslampa funkis

474607

BORDSLAMPA, förkromad resp. lackerad metall, 1940-tal, funkis, ställbas skärm, höjd ca 45 cm

Smärre slitage

Belysning, Bordslampor

Hylla 4

Bordslampa funkis

Budhistorik (7 bud)
3380841
750
3379496
700
3376928
650
3376927
600
3375277
550

Slutpris SEK:
750
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer