Bordslampa funkis

474607

BORDSLAMPA, förkromad resp. lackerad metall, 1940-tal, funkis, ställbas skärm, höjd ca 45 cm

Smärre slitage

Belysning, Bordslampor

Hylla 4

Bordslampa funkis

Budhistorik (7 bud)
3380841
750
3379496
700
3376928
650
3376927
600
3375277
550

Slutpris SEK:
750
76 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.