Olle Bonniér färgseriegrafi

474605

OLLE BONNIÉR (född 1925): Komposition, signerad och numrerad O. Bonnier 6/150, färgserigrafi, ca 22x28,5 cm

Slitage

Olle Bonniér färgseriegrafi

Budhistorik (12 bud)
3379971
900
3380736
850
3379971
3380735
750
3379971
700

Slutpris SEK:
900
86 EUR, 101 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.