Olle Bonniér färgseriegrafi

474605

OLLE BONNIÉR (född 1925): Komposition, signerad och numrerad O. Bonnier 6/150, färgserigrafi, ca 22x28,5 cm

Slitage

Olle Bonniér färgseriegrafi
Budhistorik (12 bud)
3379971
900
3380736
850
3379971
3380735
750
3379971
700

Slutpris SEK:
900
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer