Vas Kina 1800-tal

474603

VAS, porslin, Kina, 1800-talets slut, dekor i emaljfärger, höjd ca 43,5 cm

Orientaliskt, Porslin

Rum 7

Vas Kina 1800-tal

Budhistorik (14 bud)
3380990
1 800
3381005
1 700
3380990
1 600
3381003
3380990
1 400

Slutpris SEK:
1 800
181 EUR, 206 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.