Claes Thell vas

474600

CLAES THELL (född 1943), vas, glaserat stengods, signerad Thell, turkos glasyr, höjd ca 22 cm

Smärre fotringsnagg

Keramik/Porslin

Monter 9

Claes Thell vas

Budhistorik (10 bud)
3381097
850
3380461
3377378
750
3372260
700
3372260
600

Slutpris SEK:
850
86 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.