Sidobord 1930-tal

474597

SIDOBORD, 1930-tal, benställning i mässingsrör med oval träkantad skiva i glas, höjd ca 78, 54x36 cm

Åldersrelaterat slitage

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 5

Sidobord 1930-tal

Budhistorik (20 bud)
3381677
5 000
3381676
4 800
3380929
4 600
3380944
4 400
3380929
3 800

Slutpris SEK:
5 000
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer