Sidobord 1930-tal

474597

SIDOBORD, 1930-tal, benställning i mässingsrör med oval träkantad skiva i glas, höjd ca 78, 54x36 cm

Åldersrelaterat slitage

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 5

Sidobord 1930-tal

Budhistorik (20 bud)
3381677
5 000
3381676
4 800
3380929
4 600
3380944
4 400
3380929
3 800

Slutpris SEK:
5 000
504 EUR, 572 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.