Golvlampa 1930-tal

474595

GOLVLAMPA, 1930-tal, fot i björk, pelare i metall, veckad textilskärm, höjd ca 165 cm

Bruksslitage, smärre skador

Belysning, Golvlampor

Rum 14

Golvlampa 1930-tal

Budhistorik (6 bud)
3379239
550
3380246
500
3379239
450
3380245
3379239

Slutpris SEK:
550
53 EUR, 62 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.