Soffbord

474592

PETER HVIDT & ORLA MØLGAARD, "Minerva", soffbord, teak samt flätad skiva, France Daverkosen, Danmark, brickmärkt, höjd ca 63, 77x77 cm

Visst slitage, rotting med smärre skador

Möbler, Soffbord, sidobord, Design

Rum 5

Soffbord

Budhistorik (6 bud)
3379855
1 400
3380071
1 300
3379855
3377971
3377971

Slutpris SEK:
1 400
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 420 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer