Soffbord

474592

PETER HVIDT & ORLA MØLGAARD, "Minerva", soffbord, teak samt flätad skiva, France Daverkosen, Danmark, brickmärkt, höjd ca 63, 77x77 cm

Visst slitage, rotting med smärre skador

Möbler, Soffbord, sidobord, Design

Rum 5

Soffbord

Budhistorik (6 bud)
3379855
1 400
3380071
1 300
3379855
3377971
3377971

Slutpris SEK:
1 400
141 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.