Karl Levin Hollberg Trärelief

474588

KARL LEVIN HOLLBERG (1900-tal), efter John Bauer: Troll, signerad och daterad Hollberg 55, relief i bemålat trä, ca 40x50 cm

Fack 40

Karl Levin Hollberg Trärelief

Budhistorik (1 bud)

3371617
2017-07-12 03:00:57

2017-07-19 kl 18:24
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.