Börje Sandelin etsning

474587

BÖRJE SANDELIN (1926-1970): Stilleben med docka och duva, signerad Sandelin, 177/530, torrnål, ca 16,5x13,5 cm

Fack 18

Börje Sandelin etsning
Budhistorik (1 bud)

3373845
2017-07-13 18:54:02

2017-07-19 kl 12:00
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.