Takarmaturer Murano

474586

TAKARMATURER, 2 st, Italien, Murano, 1900-talets andra hälft, glaskupor i vitt och rosa, fattning i mässing, höj- och sänkbara (med vajer), diameter ca 35 resp 45 cm

Bruksslitage

Belysning, Taklampor

Rum 17

Takarmaturer Murano

Budhistorik (18 bud)
3381492
1 900
3381410
1 800
3381354
1 700
3379456
1 600
3381353
1 600

Slutpris SEK:
1 900
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 710 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer