Vaxholmsbåten oljemålning sommar

474585

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Vaxhomsbåten, signerad O-? Lindberg, olja på duk, ca 49x68 cm

Konst, Modernt måleri, Specialauktion

Fack 46

Budhistorik (1 bud)

3376428
2017-07-15 19:56:09

2017-07-19 kl 19:39
Slutpris SEK:
30 EUR, 36 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.