Johan Scott tusch

474582

JOHAN SCOTT (född 1953): Utan titel, signerad och daterad J. Scott -89, tusch på polyesterfilm, ca 36x42 cm
PROVENIENS: Galleri Gunnar Olsson, Stockholm

Konst, Modernt måleri, Nutida, Måleri

Johan Scott tusch

Budhistorik (4 bud)

3387092
3385951
3378317
550
3378222
500

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.