Hatthylla "funkis"

474574

HATTHYLLA, stål/aluminium, 1900-talets mitt, funktonalism, bredd ca 72 cm

Åldersrelaterat slitage

Möbler, Övriga möbler

Hylla 1

Hatthylla

Budhistorik (3 bud)

3377894
3376843
3372854

Slutpris SEK:
40 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.