Sideboard teak

474573

SIDEBOARD, 1900-talets mitt, teak, dörrar med bakomvarande hyllinredning samt lådor, höjd ca 105, 150x42 cm

Bruksslitage, vissa fanérskador, fläckar, nyckel saknas

Möbler, Skåp, byråer

Rum 7

Sideboard teak

Budhistorik (7 bud)
3380895
750
3380499
700
3380427
500
3380426
450
3380425

Slutpris SEK:
750
72 EUR, 84 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.