Sideboard teak

474572

SIDEBOARD, teak, 1900-talets mitt, tillverkat för Oscar Edvin Eklund, dörrar med bakomvarande hyllinredning samt lådor, höjd ca 100, 150x45 cm

Bruksslitage, repor, fläckar, nyckel saknas

Möbler, Skåp, byråer

Rum 8

Sideboard teak

Budhistorik (13 bud)
3381186
3381185
1 400
3381163
3381161
3381160
950

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.