Karmfåtöljer bord bambu sommar

474559

KARMFÅTÖLJER, 1 par, SOFFBORD, 1900-talets andra hälft, bambu, skiva i glas, bordets mått höjd ca 50, 117x67 cm

Bruksslitage, en fåtölj med skadad rotting

Möbler, Övriga möbler, Specialauktion

Rum 5

Budhistorik (6 bud)
3381132
650
3381131
550
3381129
450
3377893
3375468

Slutpris SEK:
650
65 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.