Omega fickur i 18 k guld

Föregående | Översikt | Nästa

474558

OMEGA, fickur, 18 k guld, ca 1910, manuellt uppdrag, innerboett i metall, savonett, vitemaljerad urtavla med arabiska siffror, boettnr. 3279708, diameter 34,5 mm, vikt ca 35 g

Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej för funktionen, bucklor, gravyr, bruksslitage

Klockor/Ur, Guld/Smycken

Kundcenter

474558 - Omega fickur i 18 k guld
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Omega fickur i 18 k guld

Budhistorik (6 bud)
3379133
2 600
3378594
2 400
3379132
3378594
1 800
3378165
1 600

4 dagar kvar
Avslutas: 2017-07-24 kl 14:09
AKTUELLT BUD SEK:
2 600
Utropspris SEK:
2 400

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer