Omega fickur i 18 k guld

474558

OMEGA, fickur, 18 k guld, ca 1910, manuellt uppdrag, innerboett i metall, savonett, vitemaljerad urtavla med arabiska siffror, boettnr. 3279708, diameter 34,5 mm, vikt ca 35 g

Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej för funktionen, bucklor, gravyr, bruksslitage

Klockor/Ur, Guld/Smycken

Omega fickur i 18 k guld

Budhistorik (6 bud)
3379133
2 600
3378594
2 400
3379132
3378594
1 800
3378165
1 600

Slutpris SEK:
2 600
262 EUR, 311 USD
Utropspris SEK:
2 400

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.