Hurtsar Svenska Sjömansbiblioteket

474556

HURTSAR, 4 st, 1900-talets mitt, furu, märkta "Svenska Sjömansbiblioteket", med upphängning, höjd ca 70, 42x24, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen

Ytskador, slitage, en nyckel finns att avhämta vid Utlämningen

Möbler, Skåp, byråer, Nautica/Technica

Rum 4

Budhistorik (19 bud)
3380737
3380747
2 800
3380737
2 600
3379379
2 400
3378339

Slutpris SEK:
303 EUR, 359 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.