Hurtsar Svenska Sjömansbiblioteket

474556

HURTSAR, 4 st, 1900-talets mitt, furu, märkta "Svenska Sjömansbiblioteket", med upphängning, höjd ca 70, 42x24, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen

Ytskador, slitage, en nyckel finns att avhämta vid Utlämningen

Möbler, Skåp, byråer, Nautica/Technica

Rum 4

Budhistorik (19 bud)
3380737
3380747
2 800
3380737
2 600
3379379
2 400
3378339

Slutpris SEK:
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 420 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer