Hästekipage möjligen Gemla

474551

HÄST OCH VAGN, 1920-30-tal, möjligen Gemla, bemålat, delvis skulpterat trä, seldon i läder, total längd ca 70 cm

Smärre/obetydliga skador, vagnen med spricka

Diverse, Leksaker

Monter 8

Hästekipage möjligen Gemla

Budhistorik (9 bud)
3379805
3380977
3379805
3379274
850
3376127

Slutpris SEK:
222 EUR, 264 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.