Skåp gustaviansk stil

474549

SKÅP, 1900-talets andra hälft, gustaviansk stil, bemålat, kannelerade dörrspeglar, dekor av fleuroner, höjd ca 178, 102x41 cm, nycklar finns

Ytskador, nycklar finns att avhämta vid Utlämningen

Möbler, Skåp, byråer

Rum 12

Skåp gustaviansk stil

Budhistorik (6 bud)
3381482
1 300
3373502
3380925
3373502
3371839
700

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 156 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.