Matgrupp gustaviansk stil

474548

MATGRUPP, 5 dlr, 1900-talets andra hälft, gustaviansk stil, bemålad, stoppade sitsar, bordets mått höjd ca 75, diameter 105, stolarnas sitthöjd 46 cm

Bordsskivan med ytskador, bruksslitage, klädsel med fläckar

Möbler, Matsalsmöbler

Rum 21

Matgrupp gustaviansk stil

Budhistorik (5 bud)
3381072
500
3380976
450
3380975
3380974
3377859

Slutpris SEK:
500
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 710 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer