Matgrupp gustaviansk stil

474548

MATGRUPP, 5 dlr, 1900-talets andra hälft, gustaviansk stil, bemålad, stoppade sitsar, bordets mått höjd ca 75, diameter 105, stolarnas sitthöjd 46 cm

Bordsskivan med ytskador, bruksslitage, klädsel med fläckar

Möbler, Matsalsmöbler

Rum 21

Matgrupp gustaviansk stil

Budhistorik (5 bud)
3381072
500
3380976
450
3380975
3380974
3377859

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 60 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.