Skåp gustaviansk stil

474546

SKÅP, fanérat i björk, 1900-talets första hälft, gustaviansk stil, draghandtag i mässing, inredning med hyllplan, överdel med vitrin, höjd ca 199, 120x63 cm, nycklar finns

Ytslitage, nycklar finns att avähmta vid Utlämningen

Möbler, Skåp, byråer

Rum 15

Skåp gustaviansk stil

Budhistorik (24 bud)
3381536
3 200
3381535
3381533
2 800
3381531
2 600
3381529
2 400

Slutpris SEK:
3 200
322 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.