Marianne Ågren oljemålning

474544

MARIANNE ÅGREN (född 1949): Stilleben, signerad och daterad Marianne Ågren, olja på duk, ca 136x109 cm

Rum 2

Marianne Ågren oljemålning

Budhistorik (14 bud)
3386249
3385813
3385770
1 900
3385494
3385493
1 400

Slutpris SEK:
303 EUR, 359 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.