Marianne Ågren oljemålning

Föregående | Översikt | Nästa

474544

MARIANNE ÅGREN (född 1949): Stilleben, signerad och daterad Marianne Ågren, olja på duk, ca 136x109 cm

Rum 2

474544 - Marianne Ågren oljemålning
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Marianne Ågren oljemålning

Budhistorik (2 bud)

3381432
2017-07-19 18:27:00
3380688
2017-07-18 22:33:08

4 dagar kvar
Avslutas: 2017-07-24 kl 11:15
AKTUELLT BUD SEK:
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer