Micheal Farrell oljemålning

Föregående | Översikt | Nästa

474543

MICHEAL FARRELL (Irland 1940-2000): "En ardèche et la Rûche", Paris, signerad och daterad på baksidan Micheal Farrell 1977-1978, olja på duk, 40x35 cm

Kundcenter

474543 - Micheal Farrell oljemålning
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Micheal Farrell oljemålning

Budhistorik (2 bud)

3381731
2017-07-19 22:05:25
4 200
3379824
2017-07-18 12:24:09

3 dagar kvar
Avslutas: 2017-07-24 kl 20:21
AKTUELLT BUD SEK:
4 200
Utropspris SEK:
22 000

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 420 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer