Micheal Farrell oljemålning

474543

MICHEAL FARRELL (Irland 1940-2000): "En ardèche et la Rûche", Paris, signerad och daterad på baksidan Micheal Farrell 1977-1978, olja på duk, 40x35 cm

Kundcenter

Micheal Farrell oljemålning

Budhistorik (2 bud)

3381731
4 200
3379824

Slutpris SEK:
4 200
424 EUR, 503 USD
Utropspris SEK:
22 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.