Armringar, kedjor hängen silver

474525

ARMRINGAR, 3 st, en stämplad Ateljé Biéth, Stockholm 1978, HÄNGEN 2 st, HALSKEDJOR, 9 st, ARMBAND, silver, vikt ca 155 g

Slitage

Guld/Smycken

Kundcenter

Budhistorik (10 bud)
3386098
900
3386096
850
3384539
3384536
600
3383248
550

Slutpris SEK:
900
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 130 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer