Armringar, kedjor hängen silver

474525

ARMRINGAR, 3 st, en stämplad Ateljé Biéth, Stockholm 1978, HÄNGEN 2 st, HALSKEDJOR, 9 st, ARMBAND, silver, vikt ca 155 g

Slitage

Guld/Smycken

Budhistorik (10 bud)
3386098
900
3386096
850
3384539
3384536
600
3383248
550

Slutpris SEK:
900
91 EUR, 108 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.