Trädgårdsurnor i gjutjärn sommar

474517

TRÄDGÅRDSURNOR, 1 par, gjutjärn, 1900-tal, höjd ca 13,5, diameter 20 cm

Bruksslitage

Diverse, Trädgårdsmöbler, Metall, Specialauktion

Rum 7

Budhistorik (6 bud)
3381128
550
3380805
500
3379570
450
3378099
3376657

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 66 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.