Trädgårdsurnor i gjutjärn sommar

474517

TRÄDGÅRDSURNOR, 1 par, gjutjärn, 1900-tal, höjd ca 13,5, diameter 20 cm

Bruksslitage

Diverse, Trädgårdsmöbler, Metall, Specialauktion

Hylla 1

Budhistorik (6 bud)
3381128
550
3380805
500
3379570
450
3378099
3376657

Slutpris SEK:
550
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer