Tissot Seastar Seven herrarmbandsur i 14 k

474514

TISSOT, Seastar Seven, armbandsur, 14 k guld, 1970-tal, manuellt uppdrag, plexiglas, läderarmband med spänne i gulddoublé (ej original), diameter 33 mm

Går vid inksrivningstillfället, SAV garaneterar ej funktionen, gravyr, bruksslitage

Klockor/Ur, Fashion, Guld/Smycken

Budhistorik (12 bud)
3381506
3381501
2 800
3381327
2 600
3381136
2 400
3380856

Slutpris SEK:
303 EUR, 359 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.