Matbord teak

474513

MATBORD, teak, 1900-talets mitt, omärkt, med 4 iläggsskivor, höjd ca 72, diameter 124, iläggsskivorna á 50 cm

Repor, smärre slitage

Möbler, Matbord

Rum 22

Matbord teak

Budhistorik (31 bud)
3380602
7 000
3380596
6 800
3380595
6 600
3380593
6 400
3380590
6 200

Slutpris SEK:
7 000
706 EUR, 839 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.