Matbord teak

474513

MATBORD, teak, 1900-talets mitt, omärkt, med 4 iläggsskivor, höjd ca 72, diameter 124, iläggsskivorna á 50 cm

Repor, smärre slitage

Möbler, Matbord

Rum 22

Matbord teak

Budhistorik (31 bud)
3380602
7 000
3380596
6 800
3380595
6 600
3380593
6 400
3380590
6 200

Slutpris SEK:
7 000
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 710 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer