Leif Jacobsson oljemålning

474510

LEIF JACOBSSON (född 1959): Figurscen, signerad och daterad 1984, olja på duk, ca 140x126 cm

Duken behöver spännas

Rum 4

Leif Jacobsson oljemålning

Budhistorik (35 bud)
3378121
6 000
3381393
5 800
3378121
5 600
3381392
5 400
3378121
5 200

Slutpris SEK:
6 000
605 EUR, 719 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.