Leif Jacobsson oljemålning

474510

LEIF JACOBSSON (född 1959): Figurscen, signerad och daterad 1984, olja på duk, ca 140x126 cm

Duken behöver spännas

Rum 4

Leif Jacobsson oljemålning

Budhistorik (35 bud)
3378121
6 000
3381393
5 800
3378121
5 600
3381392
5 400
3378121
5 200

Slutpris SEK:
6 000
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 420 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer