Lisbeth Lindqvist Forsberg oljemålning

474509

LISBETH LINDQVIST FORSBERG (född 1930): "Fönstret", signerad Lisbeth LFg, olja på duk, ca 73,5x55 cm

Fack 25

Budhistorik (21 bud)
3381549
3381548
3 800
3381546
3 600
3381544
3 400
3381545
3 200

Slutpris SEK:
383 EUR, 450 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.