Ikon Ryssland

474506

IKON, 1800/1900-tal, Ryssland, delvis förgylld risa, ca 22x18 cm

Smärre slitage

Konst, Äldre måleri, Diverse

Ikon Ryssland

Budhistorik (23 bud)
3379607
1 800
3374270
1 700
3374270
1 600
3375585
3374270
1 400

Slutpris SEK:
1 800
182 EUR, 216 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.