Kopparhink med lock

474505

KOPPARHINK med lock, 1900-talets första hälft, förtent insida, krokar, kedja och bärhandtag i förzinkat järn, höjd ca 41, diameter 41 cm

Slitage, lock med buckla

Metall, Diverse

Hylla 3

Kopparhink med lock

Budhistorik (21 bud)
3380096
1 600
3380095
3380092
1 400
3380091
1 300
3380088

Slutpris SEK:
1 600
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer