Hans Hansen armring

474503

HANS HANSEN, armring, sterlingsilver, stämplad Hans Hansen 925S, Denmark 215, innerlängd ca 6 cm, vikt ca 36 g

Smärre slitage

Guld/Smycken

Kundcenter

Hans Hansen armring

Budhistorik (7 bud)
3380988
3380068
3380043
3380040
3378497

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.