Karl Höglund färglitografi

474498

KARL HÖGLUND (född 1940): Dansande par, signerad Karl Höglund, EA-upplaga, färglitografi, ca 43x57,5 cm

Fack 7

Karl Höglund färglitografi
Budhistorik (6 bud)
3379526
550
3379469
500
3379248
450
3377528
3376973

Slutpris SEK:
550
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer