Karl Höglund färglitografi

474498

KARL HÖGLUND (född 1940): Dansande par, signerad Karl Höglund, EA-upplaga, färglitografi, ca 43x57,5 cm

Fack 7

Karl Höglund färglitografi
Budhistorik (6 bud)
3379526
550
3379469
500
3379248
450
3377528
3376973

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 66 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.