Månbord 1900-talets början

474494

MÅNBORD, 1900-talets början, bemålat, svarvade ben, höjd ca 79, diameter 119 cm

Senare bemålning, slitage

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 22

Månbord 1900-talets början

Budhistorik (9 bud)
3377045
1 700
3379814
1 600
3377045
3379306
1 400
3377045
1 300

Slutpris SEK:
1 700
172 EUR, 204 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.