Sybord 1800-talets andra hälft

474491

SYBORD, valnöt, 1800-talets andra hälft, bordsskiva med broderi, höjd ca 79, 70x56 cm, nyckel finns

Fanérskador, renoverad fanér, sannolikt tidigare med glasskiva

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att avhämta vid Utlämningen

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 6

Budhistorik (3 bud)

3379520
3379275
3372121

Slutpris SEK:
40 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.