Tallrikar Kina 1700-tal

474487

TALLRIKAR, 6 st, porslin, Kina, 1700-tal, dekor i underglasyrblått, diameter ca 22-23 cm

Nagg, tillverkningsdefekter

Orientaliskt, Porslin

Monter 11

Tallrikar Kina 1700-tal

Budhistorik (17 bud)
3380209
3380202
2 800
3380194
2 600
3380060
2 400
3380047

Slutpris SEK:
303 EUR, 359 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.