Rottinggrupp sommar

474485

VERANDAGRUPP, rotting, 1900-talets andra hälft, karmstol samt soffbord, höjd bord ca 60, diameter 70 cm

Visst slitage

Möbler, Stolar, Diverse, Specialauktion

Hylla 9

Rottinggrupp sommar

Budhistorik (2 bud)

3380242
3370372

Slutpris SEK:
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer