Rottinggrupp sommar

474485

VERANDAGRUPP, rotting, 1900-talets andra hälft, karmstol samt soffbord, höjd bord ca 60, diameter 70 cm

Visst slitage

Möbler, Stolar, Diverse, Specialauktion

Hylla 9

Rottinggrupp sommar

Budhistorik (2 bud)

3380242
3370372

Slutpris SEK:
35 EUR, 42 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.