Soffa 1960/70-tal

474483

SOFFA, 1960/70-tal, teak, lösa dunplymåer klädda i randigt tyg, längd 201,5, sitthöjd ca 43 cm

Bruksslitage

Möbler, Soffor

Rum 11

Soffa 1960/70-tal

Budhistorik (16 bud)
3379910
3379907
3379903
3379906
3379903
950

Slutpris SEK:
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 420 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer