Soffa 1960/70-tal

474483

SOFFA, 1960/70-tal, teak, lösa dunplymåer klädda i randigt tyg, längd 201,5, sitthöjd ca 43 cm

Bruksslitage

Möbler, Soffor

Rum 11

Soffa 1960/70-tal

Budhistorik (16 bud)
3379910
3379907
3379903
3379906
3379903
950

Slutpris SEK:
121 EUR, 144 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.