Bengt Orup

474482

BENGT ORUP (1919-1996): Komposition, signerad Orup, 116/180, färglitografi, ca 45x60 cm

Bengt Orup
Budhistorik (3 bud)

3380249
3378372
3370421

Slutpris SEK:
40 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.