Byrå 1800-talets mitt

474477

BYRÅ, 1800-talets mitt, bemålad, förgyllda beslag, höjd ca 97, 88x51 cm, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen

Möbler, Skåp, byråer

Rum 12

Byrå 1800-talets mitt

Budhistorik (14 bud)
3378172
3377977
1 600
3377713
3376685
1 400
3376282
1 300

Slutpris SEK:
222 EUR, 264 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.