Kolonnskåp 1800-tal

474475

KOLONNSKÅP, 1 par, 1800-talets andra hälft, bemålade, bronserade nyckelskyltar, räfflade dörrspeglar, höjd ca 132, 40x43 cm

Senare bemålade, omarbetade

Möbler, Skåp, byråer

Rum 7

Kolonnskåp 1800-tal

Budhistorik (18 bud)
3381209
5 600
3375489
5 400
3375489
5 000
3381208
4 800
3375489

Slutpris SEK:
5 600
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 710 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer