Kolonnskåp 1800-tal

474475

KOLONNSKÅP, 1 par, 1800-talets andra hälft, bemålade, bronserade nyckelskyltar, räfflade dörrspeglar, höjd ca 132, 40x43 cm

Senare bemålade, omarbetade

Möbler, Skåp, byråer

Rum 7

Kolonnskåp 1800-tal

Budhistorik (18 bud)
3381209
5 600
3375489
5 400
3375489
5 000
3381208
4 800
3375489

Slutpris SEK:
5 600
565 EUR, 671 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.