Perukvaser 2 st Kina

474469

PERUKVASER, 2 st., porslin, Kina, 1900-tal,
runda med polykrom dekor av antikviteter respektive häger, höjd ca 28,5 cm.

Åldersrelaterat slitage

Orientaliskt, Porslin

Monter 12

Perukvaser 2 st Kina

Budhistorik (23 bud)
3380456
4 600
3380455
4 400
3380400
4 200
3380338
3380399
3 800

Slutpris SEK:
4 600
464 EUR, 551 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.